Železničná 26A Senec 903 01
Napíšte nám e-mail info@ingemar.sk

Vitajte na našej novej stránke

Vážime si naše životné prostredie, a preto sme sa rozhodli vybudovať firmu INGEMAR s.r.o. a dať nový život starému odpadu. Z plastového odpadu, elektroodpadu a autovrakov vytvárame druhotné suroviny, ktoré sú vhodné do ďalšej výroby. Na Slovensku máme aktuálne dve prevádzky, v Senci a Čiernom Brode, prostredníctvom ktorých sme schopní odobrať alebo vykúpiť odpad a následne ho spracovať na materiál, ako sú lisovaný plast či kovy.

S bezpečným spracovaním odpadu máme už viac ako 20 rokov skúseností. A to je najvyšší čas dať nový atraktívny vzhľad našej webovej stránke, vďaka ktorej môžeme informovať širokú verejnosť a firmy o možnostiach spracovania odpadu.

Čo na našej stránke zistíte?

Či už sa chcete odpadu zbaviť alebo máte záujem o nákup recyklovaného materiálu, tu sa dozviete všetko nevyhnutné. Usilovali sme sa pridať všetky potrebné informácie na našu webovú stránku.

Čo robiť so starým vozidlom?

Chcete vyradiť staré vozidlo z evidencie a potrebujete potvrdenie pre dopravný inšpektorát? V sekcii autovraky sa dozviete, ako postupovať pri odovzdávaní vozidla na spracovanie, aké doklady potrebujete mať nachystané, ako aj to, čo je potrebné vybaviť po odovzdaní automobilu. Staré vozidlo môžete odovzdať na pobočke v Senci.

Aký elektroodpad odoberáme a aké materiály z neho vyrábame?

V sekcii elektroodpad nájdete informácie o tom, aké vyradené elektrospotrebiče odoberáme a tiež, aké materiáy na predaj z nich vyrábame. Elektroodpad môžete priviezť do našej prevádzky v Senci.

Aké plasty vykupujeme a aké materiály z neho vyrábame?

V sekcii plasty si prečítate, aké plasty konkrétne vykupujeme, ale aj to, aký plastový materiál ďalej predávame. Plasty môžete priviezť do našej prevádzky v Senci. Ohľadom ďalších služieb, ako je odvoz plastu alebo prenájom technického vybavenia, nás kontaktujte.

Kde sa nachádzame a ako sa k nám dostať?

V súčasnosti máme na Slovensku dve pobočky, v Senci a v Čiernom Brode. V jednotlivých sekciách na webovej stránke nájdete adresy, kontaktné informácie a tiež informácie o technickom vybavení na prevádzkach. Máte otázky? Kliknite na sekciu kontakt a napíšte nám alebo zavolajte.

© 2017 by INGEMAR. Developed in Madviso.