Železničná 26A Senec 903 01
Napíšte nám e-mail info@ingemar.sk

Senec

Spoločnosť INGEMAR s.r.o. aktuálne disponuje dvomi stabilnými modernými prevádzkami, a to v Senci a v Čiernom Brode, vybavenými plne v súlade so stanovenými cieľmi a orientáciou v schéme našej spoločnosti.

Senec

Prevádzka v Senci plní v spoločnosti Ingemar, s.r.o. úlohu sídla spoločnosti s kanceláriami vedenia firmy, administratívneho centra s obchodným a ekonomickým zázemím, riešením organizácie dopravy a mechanizácie, a samozrejme sa v priestoroch tejto prevádzky vykonáva na moderných výrobných linkách podstatná časť spracovania a zhodnotenia triedeného plastového odpadu, až po jeho uskladnenie a následnú distribúciu. V priestoroch prevádzky Senec sa rovnako uskutočňuje príjem a kontrola prijatého triedeného plastového odpadu, elektroodpadu, autovrakov a pod.

V priestoroch našich prevádzok sa venujeme prioritne týmto činnostiam:

  • spracovanie elektroodpadu,
  • spracovanie autovrakov,
  • spracovanie plastov,
  • prenájom vozidiel, kontajnerov a mobilného drviča,
  • vystavenie potvrdení o prebratí a spracovaní odpadu,
  • predaj materiálu zo spracovania odpadu.

Ak máte záujem o predaj a odvoz plastového a elektroodpadu, alebo máte záujem o kúpu resp. bližšie informácie o našich finálnych produktoch (praná drť, lisované plasty v balíkoch, kovy), obráťte sa prosím na nás prostredníctvom nasledujúceho formuláru.

Kontakt prevádzka Senec

INGEMAR s.r.o.
Železničná 26A,
903 01 Senec

tel: 0948 278 041
e-mail: info@ingemar.sk

Prevádzka Senec

 

Všeobecný prehľad technologického vybavenie prevádzky Senec

 

Technologické zariadenie LIEBHERR A904C + separátor KO, rotačná otoč

Zariadenie Liebherr

Kolesový nakladač s ramenom určený vo všeobecnosti na nakládku a vykládku materiálu. Toto zariadenie je k dispozícii našim obchodným partnerom aj vo forme krátkodobého prenájmu.

 

Technologické zariadenie HAMMEL VB450D

Hammel zariadenie

Používaný hlavne na drvenie väčších kusov materiálov na menšie frakcie, ktorých veľkosť závisí od špecifickosti a druhu materiálu. Jedná sa o moderné zariadenie použiteľné aj ako mobilné.

Toto zariadenie je k dispozícii našim obchodným partnerom aj vo forme krátkodobého prenájmu.

 

Technologické zariadenie Častulík, dvojrotorový drvič DR160/600

Technologické zariadenie Hermion

Uvedené zariadenie je všeobecne používané ako mlyn, určený hlavne na drvenie materiálu na menšie kusy/frakcie. Tento dvojrotorový drvič je schopný spracovať akýkoľvek materiál a schopnosti zariadenia sú dané jeho technickými limitmi (veľkosť a tvar násypky, rozmery pôdorysu, rozmery drviacej komory, maximálny krútiaci moment).

 

Technologické zariadenie Lindner Used Lab machine Antares 1600/90 kW

Linder

Hermion Linder

Ďalšie zo zariadení používané ako mlyn, vykonáva drvenie materiálu na frakcie s rozmermi 14 mm – 25 mm. Jedná sa o veľmi komplexné zariadenie na drvenie plastového materiálu s inteligentným riadiacim systémom a v neposlednom rade ponúka možnosť drvenia rôznych materiálov.

 

Technologické zariadenie Hermion

Zariadenie Hermion slúži ako recyklačné zariadenie na plasty, drvenie plastového odpadu a následné triedenie materiálu/plastov na frakcie 10 mm – 25 mm.

hermion ingemar

Hermion

Manitou MLT 625-75H

Výborný, samohybný pracovný stroj s vybavený teleskopickým manipulátorom, používaný hlavne na prevoz, nakládky a vykládky menšieho množstva materiálu v rámci areálu prevádzky Senec. Súčasťou výbavy tohto zariadenia sú kliešte na balíky a lyžica s pridržiavačom CBG 2450

Toto zariadenie je k dispozícii našim obchodným partnerom aj vo forme krátkodobého prenájmu.

 

Nákladné vozidlo MAN TGS 26.440 6×4 BB

Vozidlo MAN

Spoľahlivé nákladné vozidlo s hydraulickou rukou nad 3,5 t ponúkajúce možnosť pripnutia prívesu. Je používané hlavne na prevoz, nakládku a vykládku materiálu. Toto zariadenie je k dispozícii našim obchodným partnerom aj vo forme krátkodobého prenájmu.

 

SVAN otočný príves TCH 24 17,5

Klasický príves slúžiaci hlavne na prevoz, nakládka a vykládka materiálu. Toto zariadenie je k dispozícii našim obchodným partnerom aj vo forme krátkodobého prenájmu.

 

Mercedes Benz 313 CDI

Vozidlo – skriňová dodávka na prevoz, nakládka a vykládka materiálu s možnosťou prídavného zariadenie s drapákom na nakládka a vykládka materiálu. Toto zariadenie je k dispozícii našim obchodným partnerom aj vo forme krátkodobého prenájmu.

 

Kontajnery

Kontajnery Ingemar

Spoločnosť INGEMAR, s.r.o. ponúka možnosť krátkodobých prenájmov kontajnerov vo veľkosti 7 m³ – 32 m³. Viac informácii vám radi poskytneme prostredníctvom kontaktov na prevádzku Senec.

© 2017 by INGEMAR. Developed in Madviso.