Železničná 26A Senec 903 01
Napíšte nám e-mail info@ingemar.sk

Elektroodpad

Zbavte sa elektroodpadu ekologicky

V našej prevádzke v Senci ekologicky spracovávame najmä elektroodpad z domácich spotrebičov s ich súčasťami, vrátane komponentov, konštrukčných a spotrebných dielcov. Prijímame elektroodpad od fyzických osôb aj od inštitúcií a spoločností, ktorých elektroodpad je podobný tomu z domácností.

Spracovávame veľké elektrospotrebiče, ako sú práčky, umývačky, teda bielu techniku; malé elektrospotrebiče, ako napríklad vysávače, kanvice, mikrovlnky; a čiernu techniku, ako sú rádioprijímače, kopírovacie stroje a podobne.

Spolu s prijatím spotrebičov vydávame aj potvrdenia o prebratí a spracovaní elektroodpadu. Svoje elektrospotrebiče môžete priviezť do našej prevádzky v Senci.

Prevádzka spoločnosti Ingemar, s.r.o. v Senci zároveň funguje ako zberný dvor pre mesto Senec.

Sme autorizovaná spoločnosť na spracovanie elektroodpadu. Dokumenty súvisiace so spracovaním uvedeného typu odpadu nájdete tu:

Spracovanie na druhotné suroviny

Usilujeme sa o to, aby bol odpad spracovaný ekologicky, teda s čo najmenším dosahom na životné prostredie. Po spracovaní elektrospotrebičov vytvárame druhotný materiál, ktorý sa môže ďalej použiť vo výrobe iných produktov:

  • železo
  • hliník
  • mix neželezných kovov

Ak máte záujem o odber druhotného materiálu z elektroodpadu pre svoju výrobu, kontaktujte nás kvôli cenovej ponuke.

Kontaktujte nás

© 2017 by INGEMAR. Developed in Madviso.